Platba za prostor na stránce

Chcete-li více prodávat, využijte naší nabídky placeného propagování vašich prací a výrobků na naší stránce.

Po registraci můžete okamžitě přidávat své výrobky, úhradu můžete provést okamžitě nebo vám údaje zašlema na váš email. Údaje k platbě jsou uvedeny níže.

Na stránce využíváte kompletní a neomezený prostor pro vaše výrobky. Stránka poskytuje bezpečné prostředí pro prodej ručně vyráběných výrobků a vašich prací handmade. Vaše platba a příspěvek pokrývá naše výdaje, ať už technického rázu (provoz IT, administrace, lidské zdroje, vývoj, reklama a propagace), tak i realizace vaší reklamy pro vaše výrobky , propagace (PR, marketing, reklama na sociálních sítích), z čehož plynou naše náklady. Vaše práce a výrobku jsou pravidelně propagovány po celou dobu vašeho členství.

Cena a platba za prostor na stránce

Částka za prostor na stránce je 12 € ( 295 Kč ) na dobu 6 měsíců (2 € / měsíc). Tato částka se platí  za celé období 6 měsíců.

Pre platbu na SK použite SEPA platbu:

IBAN: SK48 0900 0000 0051 4755 2750
Banka: Slovenská sporiteľňa
Variabilní symbol: bude vám zaslán na váš mail po registraci
Cena na úhradu: 12 € ( 295 Kč )

*do poznámky napište své jméno, příjmení pro identifikaci vaší platby.

Co nabízíme za vaši platbu za prostor? Výhody, propagaci a reklamu vašich výrobků:

Snažíme se abyste vaše práce i výrobky prodávali a ne jen přidávali na stránku. Poplatek je i pro naše náklady, abychom propagovali vaše práce co v největší míře.

výrobky budou propagovány v pravidelném intervalu každý týden po dobu vašeho pronájmu prostoru na stránce. O nic se nestaráte a vaše výrobky zpropagují a sdílejí ti, kteří vědí jak na to a to jsou naši šikovní IT pracovníci. vaše práce, výrobky budou okamžitě sdíleny na soc.sítích přes několik tisíc uživatelů, který uvidí vaše výrobky. A to je na nás, abyste co nejvíce prodávali, byli zviditelněni a byli spokojeni se službami na naší stránce. ke každému výrobku vašemu budeme dělat SEO analýzu a vkládání klíčových slov vašich výrobků a popisů pro vyhledávač GOOGLE, aby vaše výrobky co v největší míře našel váš potenciální zákazník.

Kromě toho budeme pravidelně zveřejňovat každý profil prodejce a jeho tvorbu na titulní stránce, která je nejvíce navštěvována. Na titulní stránce bude váš komplet profil a vybrané výrobky, které budou zobrazovány v pravidelných intervalech na titulní stránce. Sekce bude pod názvem TOP výběry.


Vaše výrobky a práce budou prezentovány na sociálních sítích pravidelně a to na:

 

Facebook stránkách:

https://www.facebook.com/handmadetvorenicz/?ref=pages_you_manage

 

 

Facebook Skupinách:

https://www.facebook.com/groups/rucnivyrobkynaprodej/

https://www.facebook.com/groups/2897925887097284

 

Na Instagramovém účte:

https://www.instagram.com/hmadetvoreni/

Reklama i na Pinterestu:

https://cz.pinterest.com/handmadetvoreni/pins/

samozřejmě i v jiných skupinách…


Čili za platbu za prostor získáte plnou podporu a propagaci vašich prací a výrobků za zlomek ceny.

Provozovatel si vyhrazuje právo ukončit okamžitě tuto smlouvu s uživateli, kteří nedodržují pravidla serveru, nejsou ochotni spolupracovat při řešení standardních či výjimečných situací s vedením serveru handmadetvoreni.cz. Provozovatel si vyhrazuje právo ukončit okamžitě smlouvu s uživateli i bez udání důvodu.