Svatební dekorace BOHO - Akce

 Dekorace / LK Decorative design

18,000.00 Kč

Svatební výzdoba na klíč v bohostylu. Pokud máš ráda přírodní materiály –

Nedáte příliš na to, co od vás očekává okolí, ale naopak, nebojíte se odlišovat? Pak právě boho svatba je přesně pro vás!

Svatba v boho stylu je totiž především velmi přirozená, dýchá z ní svoboda, volnost a radost ze života. Na velké róby, těžká líčidla i honosnou výzdobu můžete směle zapomenout! Boho stylu vládne příroda a přirozená krása, a tak nemusíte být bohémem v pravém slova smyslu, abyste se do tohoto trendy stylu zamilovali.

– Originální výroba dle přání zákazníka
– Individuální přístup
– Osobní konzultace
– Zakázka na míru
– Vícebarevná kombinace dle přání
– Přírodní materiál
– Dekorační materiál

Balíček obsahuje kompletní výzdobu od kytice nevěsty až po vyzdobení svatební tabule a prostorů kolem. Aranžmá vozů a novomanželského prostoru je třešničkou na zakončení krásného dne.

Svatební kytice sází na originální vyjádření. Vyniká svou nespoutaností a zároveň jednoduchostí. Jak má správná boho kytice vypadat? Určitě ne jako pompézní uhlazená kytice s velkou mašlí! Inspiraci čerpám v divoké přírodě. Takovou originální kytici, která bude působit, jako byste ji před malou chvílí natrhala na louce.

U svatební výzdoby v boho stylu jednoznačně vyhrávají přírodní materiály a květinové motivy. Svatební tabule vypadá kouzelně ozdobena jutovým běhounem s něžnou bílou krajkou. Květiny, které jsou symbolem boho stylu, perfektně vyniknou v rozmanitých skleněných vázách, lahvích či zavařovacích sklenicích. Květinovou výzdobu ozvláštněte bobulemi, travinami nebo i sezónním ovocem. Romantickou a útulnou atmosféru lze vytvořit s různými přírodními elementy.

K této výzdobě se skvěle hodí dřevěné podtácky, a jmenovky a mnohé další. 

  • Oblast, okres: Kladno
  • Podmínky doručení: Platba předem na účet
    000000-0812474033 /0800
    Instalace zdarma včetně dopravy pro okresy Kladno - Praha- střední čechy
  • Téma výrobku: Svatba
  • Materiál produktu: Dřevo, Keramika, Sklo, Papír, Příze
Kontaktní údaje

Úzká 146 BraškovStředočeský kraj,Česká republika,27351 725137599 lucie.kyliasova@gmail.com

Kontaktujte vlastníka produktu