Gigantické italské krepové květy

 Dekorace / LK Decorative design

2,000.00 Kč

Italský design z krepových květin,které Vám nikdy neuvadnou .Miluješ-li květinu která vyrostla na nějaké hvězdě, rád se v noci díváš na nebe. Všechny hvězdy rozkvétají .

Každý okvětní lístek a list je s láskou ručně řezán z italského krepového papíru, malován tvarován tak, aby dosáhl realistického uměleckého vzhledu a pocitu. Když dáváte papírová aranžmá, dáváte umění, které vám vydrží napořád. Představte si desítky krepových květin různých barev a velikostí, které vytvoří magické pozadí pro vaše fotky pro jakoukoliv příležitost a zanechá jedinečný okamžik. Originální rozkvetlá krása v gigantických rozměrech po celý rok. Na zakázku vám vytvořím jakoukoliv variantu v různých barevných kombinacích na stěnu, do vázy, krásné designové výlohy a vnitřní prostory obzvláštní jakýkoliv interiér a prostor, který bude každý obdivovat s úžasem. Ekologický vyrobeno, recyklovatelný snadná údržba. Stálobarevnost, která vás neomrzí. Na zakázku lze vyrobit různé velikosti podle přání nebo vytvořit květinový projekt na zakázku . Jemné papírové pivoňky a další krásné květiny v pastelových odstínech s láskou ručně vyráběné v České republice. Z krásného italského elastického krepového papíru.  Precizní ruční práce zabere několik hodin pro realistický vzhled.

Snadná údržba. Všechny květiny lze vyklepat z okna nebo jemně na nejnižší výkon vysát vysavačem.

Cena je pro 1 květ

 • Oblast, okres: Kladno
 • Rozměry, velikost: 65 šířka
 • Podmínky doručení: Platba předem na účet
  000000-0812474033/0800
  Poštovné a balné 150-250 Kč dle váhy
  Výroba 1 květu 5 h dodání do 14 dnů od objednání
 • Téma výrobku: Valentýn, MDŽ, Svatba, Svaté přijímání, Kuchyň
 • Materiál produktu: Papír
Kontaktní údaje

Úzká 146 BraškovStředočeský kraj,Česká republika,27351 725137599 lucie.kyliasova@gmail.com https://adventni-a-vanocni-zakazkova-vyroba-8.webnode.cz/p/italske-krepove-kvetiny-giganticke-kvety/

Kontaktujte vlastníka produktu