Co nabízíme za vaši platbu

Co nabízíme za vaši platbu za prostor? Výhody, propagaci a reklamu vašich výrobků:

Snažíme se abyste vaše práce i výrobky prodávali a ne jen přidávali na stránku. Poplatek je i pro naše náklady, abychom propagovali vaše práce co v největší míře.

výrobky budou propagovány v pravidelném intervalu každý týden po dobu vašeho pronájmu prostoru na stránce. O nic se nestaráte a vaše výrobky zpropagují a sdílejí ti, kteří vědí jak na to a to jsou naši šikovní IT pracovníci. vaše práce, výrobky budou okamžitě sdíleny na soc.sítích přes několik tisíc uživatelů, který uvidí vaše výrobky. A to je na nás, abyste co nejvíce prodávali, byli zviditelněni a byli spokojeni se službami na naší stránce. ke každému výrobku vašemu budeme dělat SEO analýzu a vkládání klíčových slov vašich výrobků a popisů pro vyhledávač GOOGLE, aby vaše výrobky co v největší míře našel váš potenciální zákazník.

Kromě toho budeme pravidelně zveřejňovat každý profil prodejce a jeho tvorbu na titulní stránce, která je nejvíce navštěvována. Na titulní stránce bude váš komplet profil a vybrané výrobky, které budou zobrazovány v pravidelných intervalech na titulní stránce. Sekce bude pod názvem TOP výběry.


Vaše výrobky a práce budou prezentovány na sociálních sítích pravidelně a to na:

 

Facebook stránkách:

https://www.facebook.com/handmadetvorenicz/?ref=pages_you_manage

https://www.facebook.com/slovenskeumenie/?ref=pages_you_manage

 

 

Facebook Skupinách:

https://www.facebook.com/groups/rucnivyrobkynaprodej/

https://www.facebook.com/groups/2897925887097284

 

Na Instagramovém účte:

https://www.instagram.com/hmadetvoreni/

Reklama i na Pinterestu:

https://cz.pinterest.com/handmadetvoreni/pins/

samozřejmě i v jiných skupinách…


Čili za platbu za prostor získáte plnou podporu a propagaci vašich prací a výrobků za zlomek ceny.

Provozovatel si vyhrazuje právo ukončit okamžitě tuto smlouvu s uživateli, kteří nedodržují pravidla serveru, nejsou ochotni spolupracovat při řešení standardních či výjimečných situací s vedením serveru handmadetvoreni.cz. Provozovatel si vyhrazuje právo ukončit okamžitě smlouvu s uživateli i bez udání důvodu.